Bagete me mocarela dhe sallam Featured

Category: 
Brumëra
Super easy
Cheap

Bagete me mocarela dhe sallam

Ingredients

For 4 Person(s)

Bagete me mocarela dhe sallam

  • bagete
  • sallam
  • djathe mocarela
  • borzilok
  • vaj ulliri
  • kripe
  • piper

Bagete me mocarela dhe sallam Directions

  1. Sasinë e bagetës që do të përdorni, do ta vendosni ne varesi te konsumit. Nëse nuk keni bageta të vogla, përdorni një të madhe të cilën mund ta ndani në pjesë. Në secilën pjesë, krijoni me thikë hapësira të vogla dhe mbushini me feta domateje, mocarel dhe sallam. Shtoni gjithashtu erëza dhe përpara se ta fusni në furrë, pak vaj ulliri. Në furrë kërkon vetëm kohën që i duhet djathit të shkrijë.
  2. Ju befte mire !

Top