Puding me fara Kia, luleshtrydhe dhe çokollatëFeatured

Category: 

Veproni kështu shtroni fetat e luleshtrydheve në fund të gotës, shtoni bajamet, pakëz vanilje dhe kosin. Shtoni farat Kia dhe në fund zbukurojeni me feta luleshtrydhe dhe çokollatën e grirë.

Super easy
Cheap

Ingredients

For 4 Person(s)

Puding me fara Kia, luleshtrydhe dhe çokollatë

 • 120 gr Luleshtrydhe
 • 2 luge Kos
 • 1 maje luge Vanilje Pluhur
 • 0.5 filxhan Fara Kia
 • 2 luge Cokollate e grire

Puding me fara Kia, luleshtrydhe dhe çokollatë Directions

  Be the first to post a review

  You must be logged in to review

  Top