Gati.me - Receta gatimi ne cast


Recipes starting with O

Featured
Omletë me brokul, proshutë dhe djath

Omletë me brokul, proshutë dhe djath

0
Category:  Mëngjesi

Ingredients:
2 veze te medha, 1 luge uje, kripe me maja gishtash , 1 luge gjalp, 0.5 e filxhanit djath i bluar , 0.5 filxhani proshute te grimcuar

Difficulty: Super easy
Cost: Cheap