Salce Kosi me ArraFeatured

Category: 
Super easy
Cheap

Ingredients

For 4 Person(s)

Salce kosi me arra

  • 500 gr Kos
  • 1 cope Kastravec
  • 2 luge Vaj Ulliri
  • 5 kokra Arra

Salce Kosi me Arra Directions

  1. Marrim kosin dhe e kullojme ne nje nape  te cilen e kemi qepur duke formuar nje traste te vogel,duke patur kujdes qe te mos ngelet shume e thate.
    Pasi salca ka arritur trashesine e preferuar,e hedhim ne nje tas,e kripim sipas deshires dhe me rradhe shtojme arrat, vajin e ullirit, kastravecin.

Be the first to post a review

You must be logged in to review

Top