Sallate me karrota te fresketa Featured

Category: 
Super easy
Cheap

Ingredients

For 4 Person(s)

Sallate me karrota te fresketa

  • 500 gr karrota
  • 4 thelpinj hudhra
  • 2 luge vaj
  • 0.5 filxhan majoneze
  • pak piper dhe kripe

Sallate me karrota te fresketa Directions

  1. Karrotat e pastruara mirë ngrihen në rende me vrima të mëdha, i hidhet pak kripë e piper i zi, shtohen hudhra të shtypura, përzihen duke i hedh vaj e uthull, ose salcë majoneze.
  2. Ju befte mire !

Be the first to post a review

You must be logged in to review

Top