Sallate me LuleshtrydheFeatured

Category: 

Spinaqi i gjalle vjen ne nje kombinim ideal me luleshtrydhen dhe pomodorinin ne kete recete.

Dreka juaj ne pune do te marr nje tjeter shije.

Super easy
Fairly cheap
Preparation time

Ingredients

For 4 Person(s)

Sallate me luleshtrydhe

  • 200 gr Spinaq
  • 200 gr Rukola
  • 10 Kokrra Pomodorini
  • 10 Kokrra Luleshtrydhe
  • 1 aq sa duhet Kripe, Piper, Vaj ulliri
  • 1 koker Limon

Sallate me Luleshtrydhe Directions

  1. Fillojme duke lare dhe pastruar te gjithe ingredientet e nevojshem per sallaten tone.
  2. Me pas i grijme ne tas dhe i marinojme me limon, kripe dhe vaj ulliri.

Be the first to post a review

You must be logged in to review

Top