Sallate me laker te bardhe e kuqeFeatured

Category: 
Super easy
Cheap
Preparation time

Ingredients

For 4 Person(s)

Sallate me laker

  • 200 gr Laker e Bardhe
  • 200 gr Laker e Kuqe
  • 2 cope Karrota
  • 1 aq sa duhet Kripe, Vaj Ulliri, Leng Limoni

Sallate me laker te bardhe e kuqe Directions

  1. I lajme me kujdes te gjithe perberesit e sallates dhe i grijme me rradhe ne nje tas per madh per sallate.
  2. I hedhim kripe, vajin e ullirit dhe lengun e limonit.

Be the first to post a review

You must be logged in to review

Top