Sallate me LuleshtrydheFeatured

Category: 
Super easy
Cheap

Ingredients

For 4 Person(s)

Sallate me Luleshtrydhe

  • 200 gr Rukola
  • 200 gr Spinaq
  • 10 kokrra Luleshtrydhe
  • 10 kokrra Pomodorini
  • 1 aq sa duhet Kripe, vaj, Limon

Sallate me Luleshtrydhe Directions

  1. Fillojme duke lare dhe pastruar te gjithe ingredientet e nevojshem per sallaten tone.
  2. Me pas i grijme ne tas dhe i marinojme me limon, kripe dhe vaj ulliri.

Be the first to post a review

You must be logged in to review

Top